O nas

Jesteśmy trochę w Internecie, trochę poza. Subiektywnie – bo takie jest wszystko, co robimy – pokazujemy to, gdzie warto być, czego słuchać, co oglądać, co nosić. Zafascynowani społeczeństwem, kulturą, modą, generacją i światem, w którym żyjemy, ale jednocześnie niepokojący się o kondycję każdego z nich.

Nasza współczesność przynosi nam dużo skrajnych wartości. Nie wahamy się poddawać rzeczy pod wątpliwość i pytać, czy są takimi jak je z pozoru widzimy. W kulturze popularnej doszukujemy się tego, co wartościowe i funkcjonujące poza powierzchnią, gdyż wierzymy, że w masie informacji i bodźców, które dziś do nas dopływają, są takie, które warto oddzielić od szumu tandetności i wyłonić te o kulturowym potencjale. Wbrew modzie na media, jakie dziś znamy, dążących do niekończących się zasięgów, budowania kultury bylejakości, kształtujących klikaczy i oglądaczy, a nie czytelników, my podejmujemy próbę odwrócenia tego trendu.

Chcemy pokazywać i uczestniczyć w wydarzeniach ważnych, przebywać, rozmawiać z ludźmi współczesnymi i ciekawymi oraz zachowywać balans pomiędzy jakością a ilością, który w influencerskiej kulturze Internetu dawno przestał być zdrowy.