Tej imprezy nie przerwała nawet ulewa. W strugach deszczu festiwalowicze Audioriver tańczyli byle jak, ale nie do byle czego. Na głównej scenie zagrały największe gwiazdy, na Starym Rynku rozmawialiśmy o przyszłości i teraźniejszości muzyki elektronicznej. Anja Rubik zaprosiła Prezydenta Płocka do badań w mobilnym laboratorium #sexedPL. 

Ten line-up to nie przelewki. Sobotę na Main Stage otworzył Eltron, czyli polska klasyka gatunku. Po nim pojawili się na niej Afterhuman Afterparty by Manoid & Hashimotowiksa. Ulewny deszcz nie przeszkodził ani Jonowi Hopkinsowi ani Wilkisonowi — podczas ich występów taniec trwał w najlepsze. The Blaze zachwycili i rozgrzali zmokniętą publikę, a Modeselektor Live zamknął imprezę w mocnym stylu. 

Ci, którzy trafili do innych namiotów donoszą, że Circus zaczarowała Belgijka Charlotte de Witte, Hybrid prawie odleciał przy secie weteranów z Black Sun Empire a na Burnie rządził Lee Burridge. 

Sobota to nie tylko muzyka, to również Sobótka. Na rynku od 13:00 toczyły się dyskusje i debaty. O kobietach w elektronice, przyszłości gatunku, muzyce w grach komputerowych, jej relacji z technologią i o tym, czy można żyć bez muzyki rozmawiali fantastyczni goście. 

Fanów zebranych na rynku zaskoczyła Anja Rubik, która odwiedziła panel sexedPL Q&A Michała Pozdała. Ze sceny zaprosiła Prezydenta Płocka — Andrzeja Nowakowskiego — do przebadania się w mobilnym laboratorium #sexedPL. 

A dzisiaj? Sun/Day. Prawdopodobnie najspokojniejsza impreza na świecie. Poza miasteczkiem festiwalowym, w parku nad Wisłą czekają dwie sceny, z których sączyć się dziś będą relaks i ukojenie. Na pierwszej zagrają: Foxall, Leon & Glasse, Davi, Brina Knauss i Damian Lazarus. Na drugiej: In-Deed, K.O., Seba — Logical Progression Set, Degs Live, Kissy Sell Out I Jaguar Skills. Sun/Day trwa od 11:00 do 21:00. 

Organizator: Fundacja Jest Akcja!

Festiwal wspierają: True Music, Coca-Cola, BURN i Lech.

Patroni medialni: TVP Kultura, 4funTV, onet.pl, Co jest grane 24, Naszemiasto.pl, Muno, KMAG, Aktivist, Hiro, Going., Mówią na mieście, Noizz

Opieka medialna: SZUSTOW. Kultura i Komunikacja